ZŠ a MŠ Bílovice - Zahájení školního roku 2021/2022

Zahájení školního roku 2021/2022 proběhne ve středu 1. září 2021 v 7:45 hod. v kmenových učebnách.

Základní organizační pokyny:

Podle nařízení Ministerstva zdravotnictví a Krajské hygienické stanice Zlín.

1. platí zákaz vstupu osobám s příznaky infekčního onemocnění

2. testování žáků proběhne antigenními testy ve dnech 1., 6. a 9. září (v 1. ročníku ve dnech 2., 6. a 9. září) Testování nepodstupují žáci, kteří splní podmínky stanovené pro bezinfekčnost po očkování (14 dnů po plně dokončeném očkování) nebo po prodělaném onemocnění Covid-19 (po dobu 180 dní od prvního pozitivního testu na Covid-19), případně žák, který doloží negativní výsledek testu provedeného v odběrovém místě).

Tito žáci uvedené skutečnosti škole písemně doloží před prvním testováním!

3.platí povinnost nasadit si při vstupu do budovy ochranu dýchacích cest a nosit ji ve všech společných prostorách, při usazení do lavice ve třídě mohou žáci ochranu dýchacích odložit

4. žáci 2. až 9. ročníku si přinesou psací potřeby, zápisník a přezůvky

Aktuality ZŠ