Školní družina

Školní družina zajišťuje odpočinkovou zájmovou a sportovní činnost v době mimo vyučování. Naše družina má k dispozici tři dobře vybavené prostorné místnosti. Tento prostor využíváme hlavně k hraní her, soutěžení, relaxační a výtvarné činnosti. Rádi trávíme čas na hřišti za školou, které je vybavené průlezkami, trampolínou a hlavně prostorem na míčové a jiné hry. V zimním období hrajeme florbal, míčové a jiné zábavné hry v tělocvičně.

Provozní doba:  ranní ŠD            6 : 30  -  7 : 30hod.
                                odpolední ŠD  11 : 20 -  16 : 00hod.

Počet oddělení: 3

I.  oddělení :  Marcela Janečková

II.  oddělení:  Mgr.  Michaela Jakšíková

III. oddělení:  Iva Šajerová

Úplata za školní družinu:

• Úplata za pobyt ve ŠD je 100Kč/měsíc

• Provádí se bankovním převodem, nebo složenkou a to ve dvou splátkách

I.  termín         září - prosinec ( do 30. 9.)
            II. termín         leden - červen (do 28. 2.)

• Bankovní spojení : číslo účtu 1542976379/0800

Zápis do školní družiny:

Děti jsou příjímány na základě vyplněného zápisního lístku a hlavním kritériem je věk. Přednost mají  děti z 1. - 2. třídy, dále podle naplnění oddělení.

Odchody ze školní družiny:

Pokud se odchod ze školní družiny liší od zápisního lístku musí být doložen písemně s datem a podpisem zákonného zástupce.
Pro bezpečnost dětí vyhovíme telefonicky ve výjímečných případech po předchozí domluvě s vychovatelkou.

Kontakt:

1.  oddělení:  797 630 281 (do 15 : 00hod.)
  2.  oddělení:  721 199 579