Lyžařský výcvik 7.A - Velké Karlovice

Lyžařský výcvikový kurz jsme absolvovali od 3. 1. do 7. 1. 2023. Přesto, že nám počasí moc nepřálo, a vzhledem k současným sněhovým podmínkám jsme Pro některé žáky to byla první zkušenost se zimními sporty, tudíž pro ně byl začátek kurzu náročný, ale nakonec se s tím všichni nějak poprali.

Mimo lyžování jsme si pobyt zpestřili i návštěvou Aquaparku. V rámci večerního programu nechyběly krátké přednášky o první pomoci na svahu, desatero pro lyžaře nebo ukázku lyžařských oblouků na svahu.

Po dobu pobytu byl hodnocen pořádek na pokojích a na závěr proběhla soutěž ve slalomu.

Vítězové byli rozděleni do dvou skupin – začátečníci a pokročilí. Na všechny odměny pro žáky nám přispělo SRPŠ při ZŠ a MŠ Bílovice. Velký dík zaslouží i personál Hotelu Kyčerka za skvělou kuchyni a ochotu nám vždy vyjít vstříc.

Všichni se v pořádku vrátili v sobotu odpoledne domů, kde na děti čekali netrpěliví rodiče.