Akce ŠD

Užijte se přes svátky, to Vám přejem s kuřátky

z I. oddělení ŠD

Lego – to nás baví, kdo má ruce, staví

3D stavby dětí z I. oddělení ŠD

Kouzelník Vildomec

Dne 15.2. 2024 se ve školní družině uskutečnilo kouzelnické vystoupení. Pan kouzelník Vildomec předvedl různá kouzla, která děti nadchla. Po asi půlhodinovém programu si děti mohly pohladit králíčka a zeptat se na kouzelnické řemeslo.

1. oddělení ZPÍVÁNÍ JE RADOST – Lidové písně

V měsíci listopadu jsme u příležitosti bílovských Kateřinských hodů hledali nejlepší DRUŽINOVOU FRAJÁRKU a ŠOHAJE . Děti si vybraly ze známých i méně známých lidových písní a s velkou odvahou předvedly svůj pěvecký talent svým kamarádům i porotě. Ti nejlepší zpěváci, baviči i jiné talenty byli na základě hodnocení poroty oceněni. Potěšilo mne , kolik dětí z družiny moc hezky a rádo zpívá, snad jim to vydrží.

1. oddělení PAVOUČÍ ZÁVODY

V říjnu si děti z 1. oddělení hrály na pavoučky a vyzkoušely si , jak je těžké přijít , byť jen na chvíli, o jeden z našich smyslů, a to zrak.

Dušičky

V II. oddělení jsme si povídali o Dušičkách a namalovali jsme si dušičkové svíčky.

IMG_20231102_072406.jpgIMG_20231102_072359.jpg

Halloweenské odpoledne

Dne 31. 10. proběhl ve škole Halloween a na ten jsme navázali ve školní družině v II. oddělení Halloweenským odpolednem. Děti plnily úkoly (vybarvovaly, vystřihovaly a řešily rébusy) a získávaly odměny. Všechny to velice bavilo a užili jsme si to.

1. oddělení TURNAJ V PIŠKVORKÁCH

V říjnu si děti zasoutěžily v týmových piškvorkách, byl to urputný boj, ale nakonec zvítězili ti rychlejší

I. oddělenÍ

ŽABÍ TURNAJ