Den otevřených dveří

Zkusit si laboratorní chemické pokusy, vyrobit píšťalku na 3D tiskárně, podívat se na kouzelný svět pod mikroskopem, zaběhnout si po opičí dráze?

Nebo zazpívat při kytaře známé písničky či na chvilku opustit reálný svět a ponořit se do tajů virtuální reality?

A co takhle ochutnat dobroty vytvořené našimi kuchařkami nebo si pohrát ve školní družině se spoustou nových hraček?

Ve všech třech patrech naší školy čekalo ve čtvrtek 7. března na příchozí návštěvníky – budoucí prvňáčky nebo šesťáky, jejich rodiče a prarodiče, z nichž mnozí naši školu v minulých letech navštěvovali, mnoho pedagogů a také žáků vyšších ročníků.

Ti všichni se zapojili do představení školy buď ukázkami své práce, nebo odpověďmi na nejrůznější zvídavé dotazy. Věřím, že všichni odcházeli s pocitem, že naši učitelé jsou milí a vstřícní, škola zajímavá a naši nejmenší návštěvníci se už nemohou dočkat září, až se před nimi brány školy otevřou na dlouhých a krásných devět let.