Barevný týden

V týdnu od 9. 5. – 12. 5. proběhl na naší škole barevný týden. Začínali jsme v úterý a členové žákovského parlamentu vybrali na barevný týden následující barvy. V úterý jsme oblékli žlutou, ve středu modrou, na čtvrtek připadla zelená a na závěr týdne sladká růžová.

V rámci tohoto týdne členové parlamentu hodnotili, jak se zapojila celá třída a také nejvíce barevně sladěného jednotlivce. Výhra nakonec skončila u 1.B na 1. stupni a na druhém stupni byli dva vítězové a to 6.B a 9. A. Nejlépe sladěný jednotlivci byli: Anna Luběnová, Ela Šupková, Dominik Jakub a Vojtěch Hromádka. Všem moc děkujeme, že se do barevného týdne zapojili a také sponzorům, kteří nám poskytli ceny pro jednotlivce. Na fotografiích si můžete prohlédnout, jak se barevný týden na naší škole povedl.

Bílková