ZŠ a MŠ Bílovice - Olympijský den v ZŠ

Na naší škole jsme využili úžasného podzimního počasí a p. učitelky uspořádaly pro děti „Olympijský den.“ Děti soutěžily ve čtyřech disciplínách ve dvou kategoriích – zvlášť hoši a zvlášť děvčata.

Soutěže se konaly v běhu na 60 m, ve skoku do dálky, hodu kriketovým míčkem a ve vytrvalostním běhu podle věku jedno nebo dvě oběhnutí oválu kolem hřiště.

Při slavnostním ceremoniálu, kde nechyběl ani poslech české hymny a vztyčení státní vlajky, byli nejlepší olympionici v každé kategorii i disciplíně odměněni čokoládovou medailí a diplomem.

Všechny děti si den náramně užily, byla pro ně připravena také malá sladká odměna a hlavně jsme se po nucené pauze všichni trochu víc hýbali a to je nejdůležitější pro naše zdraví.

Nejlepší sportovci a sportovkyně prvního stupně budou reprezentovat naši školu v pátek 24. 9.2021 v Po­lešovicích na „Atletickém čtyřboji“. Sportovcům držíme palce.

Vytvořil: Mgr. Veronika Vašičková - 24. 9. 2021 10:04

Událost