ZŠ a MŠ Bílovice - Organizace naší školy od 24. května 2021.

Vážení rodiče, milí žáci,

Od pondělí 24.5.2021 bude na naší škole zahájena prezenční výuka pro všechny ročníky dle platného rozvrhu v plném rozsahu.

ŠKOLNÍ JÍDELNA

Obědy ve školní jídelně je nutné objednat u paní E. Poláškové na telefonním čísle 604 650 016 nebo na emailu sjbilovice@seznam.cz nebo na webových stránkách školy.

Od 24.5. bude otevřen školní bufet.

TESTOVÁNÍ

Všichni žáci se budou testovat 1× týdně za přítomnosti a pomoci pedagogických pracovníků.

V případě pozitivity žáka budeme informovat rodiče, který by si dítě měl vyzvednout, žákovi vystavíme potvrzení o pozitivním výsledku testu a kontaktujeme KHS.

Netestují se děti:

které prodělaly v posledních 90-ti dnech onemocnění Covid-19 a doloží tuto čestným prohlášením nebo potvrzením od lékaře

HYGIENICKÁ OPATŘENÍ

Ve vnitřních prostorách školy musí mít žáci chirurgickou roušku nebo respirátor. Všechna doposud nastavená hygienická opatření zůstávají v platnosti.

TV bude probíhat v tělocvičně i na venkovním hřišti za dodržování hygienických opatření. Žáci a žákyně si přinesou cvičební úbor.

Žádáme rodiče, aby neposílali do školy děti s následujícími příznaky: zvýšená teplota, suchý kašel, dušnost, zažívací obtíže, ztráta chuti a čichu, bolest v krku, bolest svalů a kloubů, bolest hlavy, rýma. V případě, že dítě během výuky tyto příznaky bude vykazovat, budou rodiče telefonicky vyzváni k jeho vyzvednutí. Je tedy nutné, abyste byli k zastižení.

Aktuality ZŠ

Vytvořil: Mgr. Pavla Bordovská - 20. 5. 2021 13:09