ZŠ a MŠ Bílovice - Organizace naší školy od 17. května 2021.

Vážení rodiče, milí žáci.

V souladu s rozhodnutím Vlády ČR Vás informujeme o organizaci provozu škol a školských zařízení od 17. 5. 2021.

Na základě tohoto rozhodnutí:

 – 1. stupeň nastoupí celý, bez rotací

 – 2. stupeň rotačně:

prezenční výuka od pondělí 17. 5. 2021 – 6. + 7. ročníky dle platného rozvrhu v plném rozsahu

distanční výuka pro 8. + 9. ročníky

ŠKOLNÍ JÍDELNA

Obědy ve školní jídelně je nutné objednat u paní E. Poláškové na telefonním čísle 604 650 016 nebo na emailu sjbilovice@seznam.cz nebo na webových stránkách školy.

TESTOVÁNÍ

Žáci 1.stupně se budou testovat 1× týdně a na 2.stupni 2× týdně za přítomnosti a pomoci pedagogických pracovníků. V naší škole máme i nadále pro testování antigenní testy Singclean. Věříme, že to všechny bez problémů děti zvládnou.

V případě pozitivity žáka budeme informovat rodiče, který by si dítě měl vyzvednout, žákovi vystavíme potvrzení o pozitivním výsledku testu a kontaktujeme KHS.

Netestují se děti:

  • které prodělaly v posledních 90-ti dnech onemocnění Covid-19 a doloží tuto čestným prohlášením nebo potvrzením od lékaře
  • které byly v posledních 48 hodinách negativně testovány a přinesou potvrzení od lékaře

HYGIENICKÁ OPATŘENÍ

  • Ve vnitřních prostorách školy musí mít žáci chirurgickou roušku nebo respirátor.
  • Všechna doposud nastavená hygienická opatření zůstávají v platnosti. TV bude probíhat na venkovním hřišti za dodržování hygienických opatření. Žáci a žákyně si přinesou cvičební úbor.
  • Žádáme rodiče, aby neposílali do školy děti s následujícími příznaky: zvýšená teplota, suchý kašel, dušnost, zažívací obtíže, ztráta chuti a čichu, bolest v krku, bolest svalů a kloubů, bolest hlavy, rýma. V případě, že dítě během výuky tyto příznaky bude vykazovat, budou rodiče telefonicky vyzváni k jeho vyzvednutí. Je tedy nutné, abyste byli k zastižení. Prosíme o kontrolu a případnou aktualizaci údajů v Bakalářích.

Aktuality ZŠ

Vytvořil: Mgr. Pavla Bordovská - 12. 5. 2021 20:08

Přílohy
Informace k provozu škol.pdf 211.5 kB Stáhnout
Tyto stránky používají k poskytování a zkvalitňování služeb soubory cookie. Používáním těchto stránek s tím souhlasíte. Další informace.
  Prosím čekejte...