ZŠ a MŠ Bílovice - Organizace naší školy od 10. května 2021.

Vážení rodiče, milí žáci,

Prezenční výuku zahájí od pondělí 10.5.2021 8. a 9. ročník dle platného rozvrhu v plném rozsahu.

Distanční výuka bude pro 6. a 7. ročník.Další týden se třídy ve škole vymění.

ŠKOLNÍ JÍDELNA

Obědy ve školní jídelně je nutné objednat u paní E. Poláškové na telefonním čísle 604 650 016 nebo na emailu sjbilovice@seznam.cz.

TESTOVÁNÍ

Žáci se budou testovat 2× týdně( pondělí a čtvrtek) za přítomnosti a pomoci pedagogických pracovníků. V naší škole máme pro testování antigenní testy Singclean. Věříme, že to všechny bez problémů zvládnou.

V případě pozitivity žáka budeme informovat rodiče, který by si dítě měl vyzvednout, žákovi vystavíme potvrzení o pozitivním výsledku testu a kontaktujeme KHS.

Netestují se děti:

• které prodělaly v posledních 90-ti dnech onemocnění Covid-19 a doloží tuto čestným prohlášením nebo potvrzením od lékaře
  • které byly v posledních 48 hodinách negativně testovány a přinesou potvrzení od lékaře

HYGIENICKÁ OPATŘENÍ

• Ve vnitřních prostorách školy musí mít žáci chirurgickou roušku nebo respirátor.
  • Všechna doposud nastavená hygienická opatření zůstávají v platnosti. TV bude probíhat na venkovním hřišti za dodržování hygienických opatření.
  • Žádáme rodiče, aby neposílali do školy děti s následujícími příznaky: zvýšená teplota, suchý kašel, dušnost, zažívací obtíže, ztráta chuti a čichu, bolest v krku, bolest svalů a kloubů, bolest hlavy, rýma. V případě, že dítě během výuky tyto příznaky bude vykazovat, budou rodiče telefonicky vyzváni k jeho vyzvednutí. Je tedy nutné, abyste byli k zastižení. Prosíme o kontrolu a případnou aktualizaci údajů v Bakalářích.

Děkujeme všem rodičům za dosavadní spolupráci a přejeme rodičům a dětem pevné zdraví, pohodu a úspěšné zvládnutí současné nelehké situaci.

Aktuality ZŠ

Vytvořil: Mgr. Pavla Bordovská - 6. 5. 2021 18:54