ZŠ a MŠ Bílovice - Aktualizované informace k návratu žáků I. stupně do školy

Nástup žáků I. stupně do školy se uskuteční v pondělí 12. 4. 2021. Výuka bude probíhat rotačně a to následovně:

Prezenční výuka: 1.A + 1.B + 2.A + 2.B + 5.A + 5.B

Distanční výuka: 3. třída + 4.A + 4.B

Další týden se třídy ve škole vymění.
Odpolední školní družina bude probíhat ve standardním režimu.
Obědy ve školní jídelně je nutné objednat na tel. č. 572 587 187 nebo na emailu sjbilovice@seznam.cz.
TESTOVÁNÍ

Děti se budou testovat samy za přítomnosti a pomoci pedagogických pracovníků. Věříme, že to všechny bez problémů zvládnou.

V případě pozitivity žáka budeme informovat rodiče, který by si dítě měl vyzvednout, žákovi vystavíme potvrzení o pozitivním výsledku testu a kontaktujeme KHS.

Netestují se děti:

– které prodělaly v posledních 90-ti dnech onemocnění Covid-19 a doloží tuto čestným prohlášením nebo potvrzením od lékaře

– které byly v posledních 48 hodinách negativně testovány a přinesou potvrzení od lékaře

HYGIENICKÁ OPATŘENÍ

· Ve vnitřních prostorách školy musí mít žáci respirátor nebo chirurgickou roušku.

– Všechna doposud nastavená hygienická opatření zůstávají v platnosti (Tv a Hv neprobíhá, na obědy chodíme dle rozpisu tak, aby se zde děti z různých tříd nepotkávaly).

– Žádáme rodiče, aby neposílali do školy děti s následujícími příznaky: zvýšená teplota, suchý kašel, dušnost, zažívací obtíže, ztráta chuti a čichu, bolest v krku, bolest svalů a kloubů, bolest hlavy, rýma. V případě, že dítě během výuky tyto příznaky bude vykazovat, budou rodiče telefonicky vyzváni k jeho vyzvednutí. Je tedy nutné, abyste byli k zastižení. Prosíme o kontrolu a případnou aktualizaci údajů v Bakalářích.

Další informace naleznete v přílohách a také na odkazu ZDE

Aktuality ZŠ

Vytvořil: Mgr. Pavla Bordovská - 13. 4. 2021 9:15