Informace pro strávníky školní jídelny

Stravování je možné ve školní jídelně. K výběru je denně jedno až dvě jídla a polévka.

Noví strávníci po odevzdání přihlášky ke stravování, která platí celou školní docházku, obdrží přihlašovací jméno, heslo a čip. Za čip se platí vratná záloha 100 Kč a žák si jej ponechává celou školní docházku.

Přihláška ke stravování je ke stažení na webových stránkách školy (Jídelna – Dokumenty, formuláře ŠJ).

Začátek prodeje čipů a přijímání nových přihlášek strávníků pro školní rok 2022/23 probíhá ve všední dny vždy od 7:00 do 12:00 hod. v kanceláři vedoucí školní jídelny.

Odhlašování a přihlašování obědů je možné:

Přes internet: https://strav.nasejidelna.cz/…es/login.jsp

Na emailu: sjbilovice@seznam.cz

Na tel. čísle: 572 587 187

Pomocí terminálu umístěného ve školní jídelně.

Celé září mají všichni žáci obědy ODHLÁŠENÉ. Nutno přihlásit jedním ze způsobů uvedených výše!!!

Po zbytek školního roku (říjen – červen) budou mít přihlášení žáci automaticky navolený oběd č. 1, pokud nebudete informovaní jinak. U oběda č. 2 je nutné provést objednání nejpozději 2 pracovní dny předem.

Pokud Vaše dítě onemocní, je možné v první den neplánované nepřítomnosti vyzvednout jídlo do jídlonosičů ve školní jídelně do 12:00 hodin.

Další dny nepřítomnosti se obědy musí odhlásit do 7.00 hodin na telefonní číslo 572 587 187 nebo na emailu sjbilovice@seznam.cz.

Cena obědu je od 1. 9. 2022:

Věk 7 – 10 let 30,– Kč

Věk 11 – 14 let 32,– Kč

Věk 15 a více let 34,– Kč

K neodebranému obědu se bude připočítávat režijní přirážka!

Aktuální jídelníček najdete na internetové adrese uvedené výše, pro žáky bude také vyvěšen v budově ZŠ.