Pohár rozhlasu

Dne 6. 5. 2022 se vybraní žáci naší školy zúčastnili atletických závodů v Uherském Hradišti. Jedná se o okresní finále „ POHÁR ROZHLASU“. Zúčastnilo se 33 chlapců a děvčat v kategorii mladších a starších. Chlapci zde dosáhli skvělých výsledků jak ve starší, tak i mladší kategorii. Umístili se na třetích místech. A obě kategorie děvčat skončila na čtvrtých místech. V jednotlivcích jsme zásluhou Veroniky Zapletalové v kategorii mladších získali dvě druhá místa ve skoku vysokém a skoku dalekém. Ze starších chlapců si nejlépe vedl Robin Pelikán, který ve skoku vysokém skončil druhý a ve vrhu koulí obsadil 3. místo. V té to disciplíně obsadil 2. místo Samuel Navrátil. Všem děkujeme za příkladnou reprezentaci naší školy.