Třídní učitelka: Mgr. Jarmila Klímová

Muzikály s Filharmonií Bohuslava Martinů Zlín

Co je to muzikál? Jaká je jeho historie a vývoj? A proč vůbec něco takového vzniklo? Pořad o tomto specifickém hudebním fenoménu s nejznámějšími písněmi a melodiemi z českých i světových muzikálových titulů, jako je např. Dracula, Noc na Karlštejně, Jesus Christ Superstar, West Side Story, Chicago aj. jsme zhlédli v krásném prostředí Kongresového centra Zlín v pátek 3. 11. 2023. Akce se zúčastnili žáci 2. stupně.

Laboratorní práce z chemie, měření pH

Den jazyků, Praha 26. 9. 2023

Nebyl nalezen žádný obrázek

No Backpack Day v naší třídě

Školní výlet do Brna

Ve čtvrtek 18. května 2023 jsme se společně s p. uč. Klímovou a p. uč. Lepkovou vypravili do brněnského Jumpparku. Aktivní zábavu na trampolínách a dalších atrakcích jsme doplnili vycházkou v historickém centru Brna. Celý den jsme si skvěle užili.

Žáci 8.A

Návštěva knihovny v Uherském Hradišti

Ve středu 22. 3. 2023 jsme s paní učitelkou Klímovou navštívili knihovnu Bedřicha Beneše Buchlovana v Uherském Hradišti. Zde pro nás byla připravena literární beseda na téma Komiksový svět superhrdinů. Paní knihovnice z dětského oddělení nás provedla pestrým světem literárních a filmových komiksových hrdinů. Vybrané téma i jeho podání nás zaujalo a inspirovalo k vlastní četbě.

Volby do školního parlamentu

Magický Senegal v kině Hvězda

Školní výlet do Zlína, 24. 5. 2022

Den Země pro II. stupeň

Zoo Zlín – 7.A +7.B, 13. 4. 2022

Lyžák 7.A+7.B – Kopřivná 14. 3. – 18. 3. 2022

Napíšeš svoje jméno hlaholicí?

V pátek 22. října 2021 jsme si v hodině literární výchovy vyzkoušeli, jak se psalo před více než tisíci lety na Velké Moravě. Určitě to dnes máme jednodušší :).

Žáci 7.A

Madagaskar – příběh dávné Lemurie

Ve středu 20. října 2021 jsme se společně s ostatními třídami 2. stupně zúčastnili vzdělávacího programu Madagaskar – Adamův příběh dávné Lemurie. V kině Hvězda jsme zhlédli hodinový dokument o této exotické zemi. Během projekce a poté i při besedě s autorem jsme se dozvěděli řadu zajímavostí o přírodě a životě na ostrově, jehož nejznámějšími obyvateli jsou bezesporu lemuři kata. Naším průvodcem na dobrodružné cestě za poznáním čtvrtého největšího ostrova světa byl Adam Lelek, cestovatel, fotograf a zakladatel projektu Planeta Země 3000. Děkujeme za vydařenou akci.

Holky a kluci ze 7.A

Podzim v naší třídě – výtvarná výchova

Náš školní výlet

V pátek 18. 6. 2021 jsme vyrazili na vycházku z Jarošova do Mařatic s cílem na Rochusu, kde jsme společně s p. uč. J. Klímovou a p. uč. M. Lepkovou strávili příjemné letní dopoledne.

Holky a kluci ze 6.A