Atletický čtyřboj
Atletický čtyřboj
Dne 27. 5. 2027 se v Bílovicích uskutečnil tradiční Atletický čtyřboj pro žáky 1. stupně základních škol. Pořadatelem sportovní akce byla ZŠ Bílovice, která přivítala mladé sportovce z okolních škol. Soutěže se zúčastnily školy ZŠ Mistřice, ZŠ Topolná, ZŠ Bílovice, ZŠ Kněžpole a ZŠ Březolupy.
Závod probíhal odděleně pro dívky a chlapce, kteří poměřili své síly ve čtyřech atletických disciplínách. Mladí sportovci předvedli velké nasazení, bojovnost i týmového ducha. Přestože celý den panovalo velmi teplé a slunečné počasí, všichni účastníci zvládli soutěže s obdivuhodným odhodláním a dobrou náladou. Velké dík patří i doprovázejícím pedagogům z ostatních škol, kteří společně s našim vyučujícími pomohli k hladkému průběhu závodů.
Atmosféra během celé akce byla přátelská a sportovní. Nechyběla vzájemná podpora mezi soutěžícími ani povzbuzení od učitelů a organizátorů. Atletický čtyřboj se opět vydařil a přinesl dětem nejen sportovní zážitky, ale také radost ze společného setkání a pohybu.