Školní výlet 7.A a 7.B – Olomouc, Javoříčské jeskyně
Dne 20. května 2026 se žáci 7.A a 7.B se svými třídními učitelkami vydali na školní výlet do Olomouce a Javoříčka. Historické centrum Olomouce jsme tentokrát poznávali netradičně z paluby raftů. Plavba po Mlýnském potoce byla pro některé účastníky zájezdu prvním kontaktem s vodáckým sportem, ale všichni jsme nenáročnou trasu zvládli. Poté následovala krátká vycházka centrem Olomouce a oběd v OC Šantovka.
Odpolední část výletu patřila návštěvě Javoříčských jeskyní, které nás zaujaly bohatou krápníkovou výzdobou. Připraven byl pro nás rovněž poutavý videoprogram o objevování jeskyní.
Celý den se velmi vydařil, počasí nám přálo a všichni si odvezli mnoho hezkých zážitků, jak dokládá i fotogalerie.