Ples SRPŠ Bílovice

Spolek rodičů a přátel školy při ZŠ a MŠ Bílovice využil poslední dubnový víkend k uspořádání školního plesu s názvem GOLDEN HOUR, který se uskutečnil v sobotu 27.4.2024 v Kul­turním středisku Búrovce v Topolné.

Hosté začali plnit připravené prostory krátce po 19. hodině. Ve 20 hodin po úvodním proslovu zahájilo 14 párů žáků devátých tříd taneční večer slavnostní polonézou, na niž navázal tanec s rodiči. Ti byli právem na své děti pyšní. Polonézu, kterou s žáky nacvičili Oliver Fusek a Vendula Lapčíková sledovali všichni s nadšením a někteří i s dojetím. Svůj um představil i autor choreografie polonézy Oliver Fusek s partnerkou Veronikou Lesovou, mladé tanečnice ze skupiny Artem Dance Company rozproudily krev všem přítomným a nejen své spolužáky uchvátil svým tanečním výkonem Filip Mereďa s partnerkou Sabinou Stejskalovou. Po tanečním představení začal prodej lístků do pestré a lákavé tomboly. O půlnoci ředitel školy Mgr. Tomáš Mlčoch vylosoval vítěze prvních deseti cen. Slosovatelné ceny věnovali obec Bílovice a obec Topolná, společnosti SVS-Correct, spol. s r.o., AGRO Staré Město, spol. s r.o., Finno invest, Pivovar Chmelnice Napajedla, MUDr. Radka Brucknerová, rodina Mereďova a rodina Dostálkova. Těmto i všem ostatním štědrým dárcům velmi děkujeme.

Celý večer k poslechu a tanci hrála skupina HALLO BAND.

O přípravu sálů a jejich výzdobu se postarala Kateřina Marčíková.

Velký dík patří OÚ Topolná za vstřícnost při chystání prostor KS Búrovce a také všem, kteří věnovali svůj čas přípravě plesu.

Máme radost z vydařené akce a těšíme se na další ročník.

Za organizační tým plesu

Ing. Barbora Machová